MiPow Vaso aroma difuzér - zvlhčovač...

MiPow Vaso aroma difuzér - zvlhčovač vzduchu

Aroma difuzér MiPow Vaso vytváří jemnou chladnou mlhu provoněnou oblíbenou aroma esencí. Zvlhčovač vzduchu MiPow Vaso přinese do vašeho domova klid, pohodu a relaxaci. Je velmi tichý, nenápadný a především elegantní. 

Skladem
1 249,00 Kč
Dodání do 1-2 prac. dní

Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce 790Kč

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží

✅ Prodejna v Praze 7

 

Aroma difuzér MiPow Vaso vytváří jemnou chladnou mlhu provoněnou oblíbenou aroma esencí. Zvlhčovač vzduchu MiPow Vaso přinese do vašeho domova klid, pohodu a relaxaci. Je velmi tichý, nenápadný a především elegantní. Snadno se používá, stačí jej naplnit vodou a přidat několik kapek esenciálního oleje. Po spuštění vytváří jemnou páru, která provoní byt vaší oblíbenou vůní. K navození pohody a relaxace můžete využít hned 5 přednastavených relaxačních tónů nebo si naopak užít naprostého ticha. MiPow Vaso se také sám vypne, jakmile v nádržce dojde voda. Vaso lze také použít jako jednoduchou vázu. Květina či aroma tyčinky se stanou v kombinaci s MiPow Vaso doslova uměleckým dílem.

Proč potřebujete Vaso?
Alergie, stres, úzkost, únava, ztráta paměti, boleti hlavy, nespavost…To všechno mohou být příčiny dnešního uspěchaného života. Pokud si chcete odpočinout a načerpat potřebnou sílu, aroma difuzér MiPow Vaso vám v tom může pomoct. Optimální vlhkost, uvolňující zvuky, příjemné světlo, čerstvá vůně, útulná atmosféra, eliminace virů a bakterií. To vše vám Vaso přinese. Přemýšlejte o tom…

Pět zvuků, automatické režimy
MiPow Vaso zvládne přehrávat až 5 relaxačních tónů, například zvuky lesa, vody či zpěv ptáků. Tóny lze i vypnout a užít si naprosté ticho. Nádržka na vodu pojme až 150 ml vody, která se proměňuje na jemnou páru, která vám vydrží až 16 hodin souvislého či nepřetržitého odpařování. Záleží jen na vás, jaký režim si zvolíte. Jakmile dojde voda, Vaso se automaticky vypne, dokud znovu nedoplníte vodu. Podle potřeby a příležitosti, můžete přidat vonné oleje. Vaso přitom musí být připojené v elektrické zásuvce

Vlastnosti:

 • Aromatický zvlhčovač vzduchu
 • Vytváří jemnou souvislou/přerušovanou mlhu po dobu 16 hodin
 • Možnost přidat esenciální oleje (nejsou součástí balení)
 • Automatické vypnutí, když dojde voda
 • 5 přednastavených relaxačních zvuků
 • Lze využít i jako jednoduchou vázu
 • Elegantní a dekorativní design
 • Vhodné pro různé příležitosti
 • Ocenění Design Award 2018

Specifikace:

 • Objem nádržky na vodu: 150 ml
 • Až 16 hodin souvislé/přerušované mlhy
 • Vstupní napětí: DC 24 V / 0,5 A
 • Rozměry: 175 x 110 x 110mm

BTA200-WT

Chceme, abyste byli se zakoupeným zbožím spokojeni. Proto všechny produkty nejprve otestujeme na vlastní kůži a vystavíme jim známku, abyste věděli co kupujete. A pokud nám něco nedává smysl nebo to nesplňuje kvalitativní požadavky, tak to vůbec do prodeje nezařadíme. 

Každému může vyhovovat něco jiného, protože každý zákazník je jinak náročný. Toto hodnocení tedy neberte jako recenzi, ale jako náš subjektivní názor na daný produkt. 

  Top Produkt

Nejkvalitnější produkty ve své kategorii. Vyznačují se použitím nejkvalitnějších materiálů, excelentním opracováním detailů a použitím kvalitních komponent. Tyto produkty vám budou sloužit dlouhou dobu a budete z nich mít dobrý pocit.

  GOOD Produkt

Vysoce kvalitní produkty, které vám budou spolehlivě fungovat. Tyto produkty mívají příznivější cenu, ale stále si můžete být jisti, že koupí takového produktu neuděláte chybu. Jedná se o stále jedny z nejlepších produktů v kategorii, takový zlatý střed.

  BASIC Produkt

Produkty základní kvality u kterých je velmi důležitá nízká cena. Nemůžete čekat prémiové materiály ani perfektní zpracování. Nicméně i tak budou fungovat a nějakou dobu poslouží. Pokud nejste tak nároční, budete spokojeni.
Nejsou zde žádné recenze

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: