Belkin MixIt USB nabíječka do auta,...
Belkin MixIt USB nabíječka do auta,...
Belkin MixIt USB nabíječka do auta, bílo-zlatá
Belkin MixIt USB nabíječka do auta, bílo-zlatá

Belkin MixIt USB nabíječka do auta, bílo-zlatá

Belkin MixIt miaturní nabíječka do auta s výkonem 2,4A a konektorem USB.

Položka vyprodána.
349,00 Kč


Proč nakoupit u nás

✅ Doprava zdarma při objednávce nad 790Kč

✅ Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod

✅ Rádi Vám poradíme s výběrem

✅ Snadné vrácení zboží přes pobočky Zásilkovny

✅ Prodejna v Praze 7

 

BELKIN MIXIT NABÍJEČKA DO AUTA S USB

Energie na cestách

Nabijte kdekoliv na cestách váš iPhone/smartphone nabíječkou do auta Belkin s USB konektorem. Získejte neomezené přehrávání hudby nebo navigace s tímto praktickým příslušenstvím.

Klíčové vlastnosti

  • Přepěťová ochrana zařízení
  • Bílo zlatá barevná varianta
  • Moderní atraktivní design

Parametry a specifikace

Integrovaná přepěťová ochrana
Signalizační LED dioda
Nabíjecí proud: 5V 2,4A

Kompatibilita:

Zařízení s USB nabíjením. Pro nabíjení použijte vlastní USB kabel.


  Společnost Belkin je předním výrobce doplňků k mobilním telefonům založená v Los Angeles v USA. Zaměřuje se na vysoce kvalitní doplňky a jako jedna z mála poskytuje záruku do výše $2500 při poškození vašeho zařízení produktem Belkin. Společnost Belkin jen nevyrábí, ale také sama výrobky navrhuje a vlastní několik stovek různých patentů.

Konektor
USB
Pro značku
Univerzální
Typ nabíječky
Autonabíječky
F8M730btGLD
Fixed USB kabel s konektorem Lightning (2m) Fixed USB kabel s konektorem Lightning (2m) 2
Skladem
399,00 Kč
Tímto USB kabelem připojíte iPhone, iPad nebo iPod s konektorem Lightning k USB portu počítače pro synchronizaci a nabíjení. Nebo ho můžete připojit k USB napájecímu adaptéru pro pohodlné nabíjení z elektrické zásuvky.

Společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti spotřební elektroniky. Centrálu společnosti Belkin najdete v americkém Los Angeles.

Nejznámější produkty společnosti Belkin jsou nabíječky pro mobilní telefony, kabely a další doplňky jako například tvrzená skla nebo pouzdra.

Společnost Belkin urazila dlouhou cestu k vrcholu a její produktové řady za pouhé dvě dekády dosáhly předního postavení na trhu. Z garáže kalifornského města Hawthorne, kde začínala se dvěma zaměstnanci a ročními tržbami 100 000 dolarů se vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích společností na světě s více než tisícem zaměstnanců a tržbami přesahujícími miliardu dolarů.

Časopis Inc. v roce 2003 uvedl společnost Belkin do síně slávy a již dvakrát ji zařadil do seznamu pětiset nejrychleji rostoucích soukromých společností v USA. Společnost Belkin se dokázala šest let po sobě udržet na seznamu Inner City Top 100 a pět let v seznamu nejrychleji rostoucích soukromých společností časopisu Los Angeles Business Journal.