• Nové
Apple Pencil Pro
Apple Pencil Pro
Apple Pencil Pro
Apple Pencil Pro

Apple Pencil Pro

Apple Pencil Pro má ještě víc kouzelných možností, které ti pomůžou dávat nápadům konkrétní obrysy. Vyspělé funkce jako stlačení, převalování pera a haptická odezva přispívají k ještě intuitivnější práci při anotování, dělání poznámek nebo tvorbě mistrovských děl.

Poslední kus skladem
3 790 Kč
Ihned k dispozici

 

Apple Pencil Pro reprezentuje profesionálního partnera pro intuitivní, precizní a bezproblémové kreslení, malování, psaní a pořizování poznámek. Jeho preciznost sahá až do posledního pixelu, je citlivý na náklon, má minimální odezvu a umožňuje ignorování opory dlaně. Nový Apple Pencil Pro rozšiřuje tyto možnosti a přináší ještě širší spektrum funkcí, které umožní tvůrčím myšlenkám nabýt konkrétní formu.

Stlačení.
Apple Pencil díky novému snímači rozpozná, když ho zmáčkneš, a vyvolá novou paletu, ve které se dají rychle volit nástroje nebo tloušťky a barvy čar.

Převalování.
Nový gyroskop poskytuje při otáčení Apple Pencilem v ruce přesnou kontrolu nad orientací nástrojů, jako jsou tvarovaná pera nebo štětce.

Haptická odezva.
Speciální haptický motorek poskytuje jemnou odezvu, kterou člověk bezprostředně vnímá. Když tužku stiskneš nebo na ni poklepeš, potvrdí ti akci jemnou vibrací.

Podržení Apple Pencilu nad displejem.
Předem vidíš, kde přesně se displeje Apple Pencilem dotkneš. Můžeš tak psát, skicovat a ilustrovat s ještě větší přesností.

Dvojité klepnutí.
Poklepáním na Apple Pencil rychle prohodíš nástroje, třeba pero a gumu.

Je tu, když přijde inspirace.
Apple Pencil Pro se páruje, nabíjí a drží magneticky na boku iPadu. A když ho někde venku nebo doma ztratíš, snadno ho najdeš v aplikaci Najít. Apple Pencil Pro se připne, páruje a nabíjí magneticky na boku iPadu.

MX2D2ZM/A

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů a MP3 přehrávačů iPod, chytrý telefon iPhone a tablet iPad, nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně operační systém macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS
Zdroj: Wikipedia.cz

Proč nakoupit u nás
 • Doprava zdarma
  Při objednávce nad 1500 Kč
 • Rychlé odeslání
  Garantujeme odeslání ve stejný den při objednání do 11:00hod
 • Podpora
  Rádi Vám poradíme s výběrem
 • Kamenná prodejna
  Prodejna v Praze 7